News Header

کافه دانش

Image 50506

معیار انتخاب نرم افزار ERP برای شرکت های کوچک و متوسط چیست؟

فرآیند انتخاب نرم افزار ERP برای یک کسب و کار کوچک و متوسط، از برخی جهات با شرکت های بزرگ متفاوت می باشد. هر کسب و کاری دارای نیازمندیهای منحصر به فرد خود در حوزه ERP می باشد که این نیازمندیها بر معیارهای انتخاب نرم افزار تاثیرگذار خواهد بود. این مطلب را در بلاگ پارسان بخوانید تا برخی از شرایط خاص و الزامات کسب و کارهای کوچک و متوسط را در مسیر انتخاب ERP برای شما بازگو کنیم.

Image 50418

مدیر پروژه استقرار خیلی دور خیلی نزدیک

نشسته بودم پشت میز تا کارهای روزانه خودم رو پیگیری کنم، رفتم سراغ ایمیل ها، یکی یکی همه رو جواب دادم تا رسیدم به یه ایمیل از شرکت نرم افزار جدیدمون آخه شرکت ما تازگیا نرم افزار ERP خریده، توی اون ایمیل گفته بود شرکت ما باید تا آخر هفته مدیر پروژه را معرفی کنه.

Image 50414

بالاخره از هیئت مدیره بله رو گرفتم

پروژه‌ی یه مدیرIT بخاطر اطلاعات خیلی تخصصی‌ای که به هیئت مدیره داده بود، رد شد. یه مدیرIT دیگه پروژه‌ش بخاطر اطلاعات اشتباهی که به هیئت مدیره داده بود رد شد. مدیر IT سوم که هیئت مدیره پروژه‌ش رو قبول کرده بود، اونقدر بحث رو ادامه داد که هیئت مدیره اعصابش خورد شد و پروژه رو کنسل کرد. شما توی کدوم دسته جا دارید؟

ادامه مطلب | تاریخ : 1397/10/02 | روز نوشت ها
Image 50412

چطور مدیریت تغییر توی سازمان شما رو زودتر به نتیجه می‌رسونه

تضمین نرخ بالای بازگشت سرمایه کار آسونی نیست، مخصوصا توی پروژه‌ای مثل پیاده سازی سیستم ERP. خیلی از سازمان ها، سعی می‌کنن پیاده سازی ERP رو از طریق کوچیک‌کردن فرآیند تغییر و یا کلا انجام ندادن مدیریت تغییر و یا استفاده از نرم‌افزار های قدیمی، سریع‌تر انجام بدن. این کار ممکنه توی کوتاه مدت یه بازگشت سرمایه‌ی خوبی رو نشون بده ولی اصلا به رشد بلند‌مدت سازمان کمی نمی‌کنه.

Image 50410

چطور من شریک استراتژیک مدیرعامل شدم

همه فکر می کنن که بخش IT وظیفه‌ش فقط تامین و نگهداری سیستم های سازمانه و نقشی در تصمیم‌های استراتژیک نداره، در صورتی که اتفاقا یکی از مهمترین اعضای تیم تصمیمات استراتژیک، مدیر IT سازمانه.

ادامه مطلب | تاریخ : 1397/09/28 | روز نوشت ها
Image 50408

مدیریت فرآیندهای سازمان چه مزایایی برای سازمان شما دارد؟

بسیاری از سازمان ها بدون یک زیرساخت مستحکم مدیریت فرآیندهای سازمانی، اقدام به تهیه ی سیستم ERP می کنند و وقتی که با دریای بیکران سیستم های ERP مواجه می شوند، نمی دانند که چطور از بین آن ها انتخاب کنند؛ چرا که از فرآیند های سازمان و تکنولوژی ای که می تواند به آن کمک کند، اطلاعی ندارند.

Image 50406

احترام به مشتریان، کلید موفقیت برنامه بازاریابی

حیات سازمان ها وابسته به مشتریان است، برخورد محترمانه با مشتریان از بدیهیات بازاریابی در سازمان ها است. هنگامی که سازمان ها با مشتریان خود با احترام رفتار نکنند، ممکن است اتفاقات فاجعه باری رخ بدهد.

گروه مطالب

پربازدیدترین مطالب